İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

 

2014 yılında çıktığımız bu yolda, aldığımız bir karar ile kendi bebeğimize giydirmeyeceğimiz hiçbir ürünü sitemize mağazalarımız sokmayacağımızın sözünü verdik.

Bu misyonda, en kaliteli ürünleri bulmaya özen gösterdik, sizler için tek tek dokunarak Modelleri beğenerek stoklarımıza ekledik.

Her modeli İncelerken, kumaşına sağlıklı olmasına ve İADE DEĞİŞİM GARANTİSİNDE aldık.

Bu yüzden Aşağıdaki durumları Oluşturmanız durumunda, Ürünleri değişim ve iadeleri mümkündür.

 

 

DEĞİŞİM

 

 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Değişim için stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için www.bebego.com’dan bilgi alabilir veya 0850 840 9 840 nolu hattımızdan müşteri hizmetlerimize hafta içi 10:00 ile 20:00 arası ulaşabilirsiniz..

Göndermiş olduğunuz ürünlerin fatura arkasında herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya yukarıda belirtildiği gibi ürünün stok karşılığı olmayan siparişler max. 1 - 5 iş günü içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak veya SMS atılarak bilgilendiriliyor olacaksınız.


Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile MNG KARGO İLE aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

BURCU ULUSOY – BEBEGO

 

Hamitler mh. Bostancı Cd. B blok 5/C
Osmangazi/Bursa

 

 

Not : MNG KARGO'da Burcu Ulusoy – Bebegoya göndermek istiyorum dediğinizde Türkiye’nin neresinden gönderirseniz gönderin, bize ulaşacaktır.

 

İADE

 

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

 

 


Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

 

 


Gönderimlerinizi, MNG KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.

 


Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

 

BURCU ULUSOY – BEBEGO

Hamitler mh. Bostancı Cd. B blok 5/C
Osmangazi/Bursa

 

 

Not : MNG Kargo'da Burcu Ulusoy – Bebegoya göndermek istiyorum dediğinizde Türkiye’nin neresinden gönderirseniz gönderin, bize ulaşacaktır.

 

 


Son olarak : Kapıda nakit ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz ürünlerin iade işlemleri için IBAN numaranız, hangi bankaya ait olduğu ve banka hesap sahibin ismini faturada belirtilen alana yazmalısınız. İade işleminiz ödeme şeklinize göre maksimum 7 iş günü içinde tamamlanacaktır.