BEBEGO HAKKINDA

 

Bebego markası 2015 yılında "İgrus İnteraktif Medya" tarafından kurulmuştur. Yeni doğan ve 3 yaşına kadar olan bebekler için bebek giyim ve ayakkabı/patik ürünleri sunan bir mağazadır.

 

2019 itibari ile Türkiye'de mağazamız Bursa/Hamitler Şubesinde Bulunmaktadır.. E-ticaret operasyonumuzu Bursa'da yönetmekteyiz, Sitemizde bulunan tüm markalar %100 Türk malıdır.

 

Biz kendi bebeğimize giydirmeyeceğimiz hiç bir ürünü Mağazamıza ve sitemize koymuyoruz, Ürünleri biz kendimiz üretmesek de, Toptancı veya üretici firmalardan Tüm ürünlerin %100 sağlıklı materyallerden yapıldığının sözünü ve garantisini almadan satın alım yapmıyoruz...

 

En önemli verdiğimiz nokta ise; Tüm ürünleri, %100 Değişim iade garantisi ile satın almaktayız.

 

İgrus İnteraktif Medya olarak Dünya'ya bir pencere açın sloganı ile Bizler, katılımcı platformlarda bilgiyi keşfetmeyi, paylaşmayı, yorumlamayı sağlayan internet ürünleri yaratıyoruz. Bunlardan bir tanesi ise BEBEGO İnternetin güzel yanı; sonuçları anında görebilme imkânı veriyor olmasıdır. Bir an binlerce kişiyle iletişime geçilebilmesini sağlayan internet mecrası, zamanını kazanca dönüştürmek isteyenlerin Anne ve Babaların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor... Sizde Bebego.com ile zamanınızı kazanca dönüştürün...

 

MİSYONUMUZ

 

Dışarı çıkıp zaman ayıramayan Anne ve Babaların, Daha hızlı... Daha güvenli.. ve Daha Kaliteli... 0-3 yaş arası Bebeklerle ilgili herşeyi aynı gün kargo alabilecekleri bir platform haline gelmek.

 

 

VİZYONUMUZ 

 

Anne ve Babaların Bebekleri ile ilgili tüm sürecinde Yardımcı olabilmek ve Kaliteli Türk mallarını Türkiye'nin her noktasına Daha hızlı... Daha güvenli.. ve Daha Kaliteli ulaştırmak için varız. 


Tüm Anne ve Babalarda gerçekleştirdiğimiz güvenli Alışveriş ile bir iz bırakmak istiyoruz. Bunuda sevdikleri ile paylaşmasını Hedefliyoruz.

 

En büyük Hedefimiz, Türk Ekonomisine Katkıda bulunan Bireyler olmak istiyoruz.

 

 

 

Bizlere; Hafta içi her gün : sabah : 10:00 akşam 20:00 saatler arası ulaşabilirsiniz
 

ADRES : Hamitler mh. Bostancı Cd. .B blok 5/C OsmangaziBursa

 

 

 

TELEFON : +90 (850) 840 9 840
E-POSTA : [email protected]