En Ucuz ve Kaliteli Puset Örtüsü Modelleri

Puset Örtüsü Günümüzde bebekleri rahat ettirmek için kullanılan en önemli ekipmanın puset olduğunu söylemek mümkün.

 

Puset örtüsü ve minderi Nedir Nerede Kullanılır ?

 

Aynı zamanda ana kucağı olarak da anılan bu ekipman çocuğunuzun huzurlu bir biçimde yatmasını ve uyumasını sağlayabiliyor. Sallanabilen, üzerine oyuncak monte edilebilen ve aynı zamanda bebek arabalarına ya da arabalara uyumlu olarak üretilen bu modeller her bebek için temel bir ihtiyaç oldu.

 

Puset örtüsü seti Kullanışlımıdır ?

 

Puset örtüsü ise işinizi daha da kolaylaştırabilecek bir ürüne dönüşmesini sağlıyor. Puset örtüsü temel anlamda pusetin üzerine örterek çocuğunuzun dış dünyayla ilgisini kesmenizi sağlayan örtü türüdür.

 

Puset örtüsü modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Bir noktada yatağın üzerine koyulabilen cibinlik ile aynı doğrultuda düşünülebilir. Puset yapısı gereği çocuğunuzun uyumaya en müsait olduğu alanlardan birisidir. Hatta sallanabilir mekanizması sayesinde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Fakat dikkatini dağıtacak pek çok etken olacaktır.

Bu pusetin başında duran siz, duvar renkleri, odanın aksesuarları ya da karşısında duran bir eşya olarak nitelendirilebilir. Yine pusetin tek kullanım yeri ev olmadığı için farklı modelleri ile karşılaşabilirsiniz.

 

Puset Örtüsü Pusete Nasıl Takılır

 

Araba koltuğu ve bebek arabasıyla uyumlu olarak üretildiği için nasıl takılır sorusu çok sık gündeme geliyor. Her ikisi için de puset örtüsü kesinlikle kullanılması gereken bir unsurdur. Arabada bebeklerin ağlamasının sebebi algılayamadıkları bir görüntüdür. Örtü bunu engeller. Pusete baktığınızda içini görebileceğiniz transparan örtüleri de tercih edebilirsiniz.

 

Puset Örtüsü Seti

Hastane odalarında da kullanılan ve genellikle set olarak satılan bu ürün yanında minderi ile beraber gelir. Seti aldığınız zaman minderi sayesinde kolaylıkla alt açma işlemini yapabileceğiniz bir alana dönüşüyor. Aynı zamanda çocuğunuz eğlenerek durduğu ve hatta uyuduğu bir alanda bulunurken alt değiştirme işlemi yapmanız mümkün oluyor.

 

Puset Örtüsü Ölçüleri Nedir ?

Ölçüleri sabit olarak her pusetle uyumlu olduğu için tercihinizi görüntüsü ve işlevselliği yönünde yapmanız gerekebilir.

Erkek çocuklar ile kız çocuklar için üretilmiş olan farklı modelleri olduğunu, çocuğunuzun ilgi alanına göre farklı desen gruplarını içeren puset örtüleri görebilirsiniz. Kategorimizde Oldukça zengin bir model çeşitliliğiyle ebeveynlerin dikkatini çekebiliyor.

 

Puset Örtüsüde Kullanılan Malzemeler?

Eskiden beşiklerin üzerine iğne oyası ile işlenen ve bebeğin gözünü ışık almasın diye kullanılan ürünün modernize olmuş hali olarak görülebilir.

Kumaşı özellikle hafif ve hava geçirgen olarak tercih edildiğinden dolayı bebeğinizin içeride konforlu bir uyku çekmesine vesile oluyor. Işığı kesmesi ve çocuğunuzun dikkatinin dağılmaması dışında sinek ve haşerelerin içeriye girmesine de engel oluyor.

 

Puset Örtüleri Her Arabaya Pusette Uyar mı ?

Yapısı gereği lastikli olarak kullanıldığı için her pusete uyuyor ve dilediğiniz pozisyonda da kullanabiliyorsunuz. Ev yapımı puset örtüsü son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir detay olmasına rağmen bebeğinizin sağlığı için bu aşamada özel malzemeler kullanın.

 

Puset Örtüleri Bakteriyel Kumaş Kullanıluyor mu ?

Anti bakteriyel malzemelerle üretilmiş olan, pamuklu dokuya sahip, nefes alabilen kumaşlarla üretilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde içeriye yeteri kadar oksijen geçiremeyebilir. Bunu puset örtüsü seti olarak temin ettiğiniz zaman size aynı zamanda minderi ile beraber emzirme önlüğü gibi aksesuarlar da gelmektedir.

Bebek sağlığını her anlamda korumak amacıyla önerilen faydalı aksesuarlardan birisi olarak alırken hangi materyallerden üretildiğine özen gösteriyoruz. Evde kaç metre kumaş giderse gitsin daha ucuza mal olabileceği aşikâr.

Ancak bebek sağlığı açısından doğru materyallerin kullanılması ve anti bakteriyel olması çok önemlidir.

Fiyatı etkileyen en önemli unsurların başında da bu geliyor. Aslında en ucuz modeller bu konuda dikkat edilmesi gereken modelleri temsil ediyor.

Ek olarak son zamanlarda isimli modelleri çıkan puset örtülerinde isim ve desenlerin hangi teknikle yapıldığını sorgulamanız gerekebilir. Keza fiyatları uygun olsa da kesinlikle kanserojen madde içermemesi gerekmektedir.

Tükendi
Mavi Ay Yıldızlı-Mavi Yıldızlı Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000100
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi
Beyaz Filli-Düz Mavi Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000099
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi
Beyaz Yıldızlı-Pembe Ay Yıldızlı Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000098
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi
Bulutlu-Mavi Yıldızlı Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000097
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi
Mavi Bulutlu-Yıldızlı Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000096
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi
Pembe Yıldızlı-Çizgili Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000095
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi
Pembe Bulutu-Gri Yıldızlı Çift Taraflı Puset Örtüsü
BBG000094
₺79,90 KDV Dahil