Farklı Ölçülere Sahip Bebek Alt Açma Örtüsü Modelleri

Bebekler oldukça narin ve hassas canlılar olarak hayatımıza neşe katmaktadır. Ancak bu sürecin en can alıcı noktalarından birisi alt değiştirme olarak düşünülebilir.

 

Bebek alt açma minderi Nedir Ne Zaman Kullanılır?

 

Sağlıklı bir bebek günde defalarca altını pisletebilir. Bu hem küçük hem de büyük tuvalet ihtiyacı için gerçekleşebilir. Her halükarda altının değişmesi gerektiği için bebeklere özel alt açma kitleri mevcuttur.

Altını temizlerken işinizi kolaylaştıracak ve etrafın batmasını engelleyecek bu modelleri ise alt açma kategorimizden inceleyebilirsiniz. Bebeklerin altını değiştirirken hiçbir şekilde rahat durmaması altının pis olmasından kaynaklanıyor.

Aynı zamanda sizin onları rahatlatma çabasında olduğunu algılayamadığı için insani bir refleksle kurtulmaya çalışmaktadır. Bu süreci en iyi şekilde idare edebilmek için alt açma minderi kullanılabilir. Bunlar özel olarak seti olan ürünlerden birisidir. Minderi, örtüsü ve bezi ayrı ayrı satın alınabildiği gibi set olarak temin edilebilir. 

 

Bebek alt değiştirme pedi de nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Yine de bu aşamada gözden kaçan bir detaydan söz etmek gerekiyor. Alt değiştirmek için kullanılan özel pedi incelediğiniz zaman tamamıyla anti bakteriyel bir malzemeden üretilmiş olduğunu görebilirsiniz.

 

Bebek alt açma örtüsü Neden Bu Kadar Önemli?

 

Bu hem küçük tuvalet hem de büyük tuvalet için önemli bir ayrıntıdır. Zira mikrop kapmaması ve cildinin tahriş olmaması için bakterilerden uzak olması şart. Altını değiştirme aşamasında olası bir hızlı hareketle altında yer alan örtüsü kayabilir. Bu durumda kirlenen örtünün bakterilerin yaşamasına uygun olmaması ve temizlenebilmesi gerekmektedir.

Bu tip alt açma takımları ise özel olarak tasarlanarak buna uygun materyallerden üretilmektedir. Set olarak alındığında özel olarak takımı içerisinde barındıran bir çantası olduğundan dışarıda da kullanıma uygundur.

Misafirliğe gittiğinizde, dışarıda bir mekanda oturduğunuzda ya da farklı bir noktada ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz. Bebekler için farklı aksesuarların her zaman gün yüzüne çıkmasına alışığız.

Bu yüzden aparatı olan ürünler arasında alt değiştirmeyi de dahil etmek mümkün. Ancak yine de bebeğinizin bu aşamada size kolaylık sağlamayacağından emin olabilirsiniz. Bebeklerin narin ciltlerinin dışkı sebebiyle tahriş olması son derece sık görülen bir durumdur.

 

Bebek alt açma modelleri Kullanılan Kumaş nedir?

 

Dolayısıyla bunu minimal seviyeye indirmek için tüm alt açma modellerinin %100 pamuk ile üretildiğine dikkat çekmek gerekiyor. Fakat dış yüzeyinde de özel kaplamalarla anti bakteriyel bir alan oluşturuluyor. Bebeğiniz hem rahat ediyor hem de mikrop kapma riski minimuma iniyor.

 

Bebek alt açma takımların Ölçüleri Neledir?

Ölçüleri standart olarak belirlendiği için yenidoğan sürecinden 2 yaş grubuna kadar kullanıma uygun oluyor. Ayrıca farklı modelleri ile fiyatları değişken hale gelebiliyor.

 

Bebek alt değiştirme ünitesi fiyatları Neledir?

Doğrudan alt açma ünitesi olarak satışa sunulan veya alt değiştirme sehpası olarak görebileceğiniz ürünler dahi var. Puset üzerine koyabileceğiniz özel yatağı ile beraber daha rahat bir biçimde değiştirmeniz mümkün. Sitemizde Uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

 

Bebek alt değiştirme yatağı Gerek Var mı ?

Fakat minder ya da ped kullanılarak her yerde ve her zaman işlemi sorunsuz bir biçimde yapabilmeniz mümkün olduğundan tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Matı portatif olduğu için dilediğini yere götürebilirsiniz. Ancak evinizde dekoratif olarak bunun için alt açma malzemelerinin yer aldığı özel dolabı ve ünitesi ile ona özel bir köşe yaratmanız mümkün.

 

Bebek alt değiştirme aparatı Antibakteriyel Özelliği Var mı ?

Ölçüleri genellikle dikimi ve doğrudan alt değiştirme seti yapımı için merak edilse de bebeğinizin sağlığı için bunun göz ardı edilmesi öneriliyor. Özel olarak dizayn edilmiş ve bakterilere karşı koruma sağlayan setleri kullanmanız çok önemli.

Ayrıca bu setler zaten alacağınız battaniye gibi ürünlerle bir arada sunuluyor. Hem fiyat açısından daha avantajlı olması hem de bebeğinizin daha sağlıklı bir ortamda altını değiştirmeyi mümkün kılması sebebiyle alt açma işlemini uygun koşullarda yapabilirsiniz.

Erkek Bebek Mavi Kapitone Alt Açma 
BBG000206
₺45,90 KDV Dahil
Kız Bebek Kedili Alt Açma
BBG000205
₺90,90 KDV Dahil
Kız Bebek Kedili Alt Açma
BBG000204
₺74,90 KDV Dahil
Erkek Bebek Origami Desenli Alt Açma
BBG000203
₺86,90 KDV Dahil
Kız Bebek Tül Baskılı Alt Açma
BBG000202
₺45,90 KDV Dahil