Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim iade talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde Ücretsiz Kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim iade işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 

 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır. (Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.) Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

 

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini veya iadesini yapabilmek için PTT Kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

BEBEGO

PTT KARGO MÜŞTERİ NO : 103079248

ADRES : Hamitler mh. Bostancı Cd. .B blok 5/C OsmangaziBursa


 

Ürün İade İşlemleri hakkında önemli not ;

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE ve DEĞİŞİM işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

 

 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

 

 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

 

Gönderimlerinizi, PTT Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargolar dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.