HAKKIMIZDA 


Bebego markası 2015 yılında "İgrus İnteraktif Medya" tarafından kurulmuştur. Yeni doğan ve 3 yaşına kadar olan bebekler için bebek giyim ve ayakkabı/patik ürünleri sunan bir mağazadır.

 

2019 itibari ile Türkiye'de mağazamız Bursa/Hamitler Şubesinde Bulunmaktadır.. E-ticaret operasyonumuzu Bursa'da yönetmekteyiz, Sitemizde bulunan tüm markalar %100 Türk malıdır.

 

Biz kendi bebeğimize giydirmeyeceğimiz hiç bir ürünü Mağazamıza ve sitemize koymuyoruz, Ürünleri biz kendimiz üretmesek de, Toptancı veya üretici firmalardan Tüm ürünlerin %100 sağlıklı materyallerden yapıldığının sözünü ve garantisini almadan satın alım yapmıyoruz...

 

İkinci en önemli verdiğimiz nokta ise; Tüm ürünleri, %100 Değişim iade garantisi ile satın almaktayız.

 

İgrus İnteraktif Medya - Dünya'ya bir pencere açın Bizler, katılımcı platformlarda, bilgiyi keşfetmeyi, paylaşmayı, yorumlamayı sağlayan internet ürünleri yaratıyoruz.

 

İnternetin güzel yanı; sonuçları anında görebilme imkânı veriyor olmasıdır. 2017 verilerine göre Türkiye'de %3.5 e-ticaret ile tanışmış durumda, biliyorsunuz ki Zamanını iyi değerlendiren Daima kazanır!

Bir an binlerce kişiyle iletişime geçilebilmesini sağlayan internet mecrası, zamanını kazanca dönüştürmek isteyenlerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor... Sizde Bebego.com ile zamanınızı kazanca dönüştürün...

 

Bizlere; Hafta içi her gün : sabah : 10:00 akşam 20:00 saatler arası ulaşabilirsiniz

ADRES : Hamitler mh. Bostancı Cd. .B blok 5/C OsmangaziBursa

TELEFON : +90 (850) 840 9 840
E-POSTA : bilgi@bebego.com